1. Buradasınız:
 2. Dünya çapında tüm ilanlar
 3. Gigajob Kıbrıs
 4. Yardım: İşverenler için Sıkça Sorulan Sorular
 
 

Yardım: İşverenler İçin Sıkça Sorulan Sorular

Gigajob hakkındaki sorularınıza yanıtlar

spacer Gigajob işverenler için de mi ÜCRETSİZDİR?
spacer Evet. Gigajob'da Basis ilanlar tamamen ücretsiz! Bunun yanında ücretli olan Plus ilanları sunuyoruz. Bununla ilgili koşulları fiyat listesi'nde bulabilirsiniz.
spacer İstediğim kadar ücretsiz aktif ilanım olabilir mi?
spacer İlanlarınız kurallara uyduğu sürece, evet olabilir. Şu an için herhangi bir sınırlandırmamız bulunmamaktadır.
spacer İş İlanları için lütfen kurallarımızı okuyun!
spacer İlanlarım ne kadar süreyle aktiftirler?
spacer Gigajob'da ki tüm ilanlar 30 gün boyunca aktifdir. İlanınızın geçerlilik süresini „İlanlarım“ tuşunu tıklayarak kolayca uzatabilirsiniz. Basis ilanlar tamamen ücretsizken, Plus ilanlarının uzatılması ücrete tabidir.
spacer Sanırım kurallarınızı ihlal ettim ve hesabım silindi. Hesabımın yeniden açılması için ne yapabilirim?
spacer Üzgünüz, hesabınızın tekrar aktif hale getirilmesi mümkün değildir. Lütfen spacer kurallara uyunuz.
spacer Gigajob' da yayınlamak istediğim çok fazla ilanım var. İlanlarımın tümünü otomatik olarak yüklemem mümkün mü?
spacer Üzgünüz, şu anda mümkün değil.
spacer Gigajob'da yeniyim, ücretsiz nasıl kayıt olabilirim?
spacer Sayfanın sağ üst koşesinde bulunan “Kayıt ol” tuşunu tıklayın, formu doldurun ve gönderin. E-postanıza onaylama linki gönderilecektir. Linki tıkladıktan sonra kaydınız tamamlanmış demektir.
spacer İşverenler Gigajob'dan nasıl faydalanabilirler?
spacer Ücretsiz kaydınızı tamamladıktan sonra, tüm ilanlarınızı ücretsiz yayınlayabilirsiniz. İlgilenen kullanıcılar Gigajob' da hızlıca ve kolayca ilanlarınızı bulabileceklerdir.
spacer İş arayanların profillerini ya da özgeçmişlerini nasıl bulabilirim?
spacer Önce "Özgeçmişi Bul" sayfasına gidiniz. Buraya ana sayfanın üst bölümünde yer alan tuş aracılığıyla da ulaşılabilirsiniz. Teklif ettiğiniz iş ile ilgili “Ne?” kısmını ve bulunduğunuz yer ile ilgili “Nerede?” kısmını doldurunuz. "Özgeçmişi Bul" tuşunu tıkladığınızda aramanıza uygun tüm özgeçmişlerin bir listesine ulaşacaksınız.
spacer Başvuru sahibi ile nasıl iletişime geçebilirim?
spacer
 1. İş arayanlarla iletişime geçin:
  Başvurulanları, öz geçmişleriyle ilgilendiğinizden haberdar edin. “İletişime geç” tuşuyla özgeçmiş sahibine kişi ekleme isteği gönderin. Bu sayede özgeçmiş sahibini ilanınızı görmeye davet etmiş olursunuz.
 2. Kişi ekleme isteğiniz iş arayan tarafından şu şekilde görülür
  İletişim isteğiniz öz geçmiş sahibine gönderilecektir. İsteğiniz kabul veya red edilebilir. Bu önlem, Gigajob tarafından hem işverenlerin hem de adayların bilgilerini korumak amacıyla alınmıştır.
 3. İletişim isteğiniz kabul edilmişse
  iletişim isteğiniz kabul edilir edilmez iletişim bilgileri karşılıklı, otomatik olarak paylaşılır. Bu bilgileri iletişim merkezinde görebilirsiniz. Başvuru süreci artık e-posta aracılığıyla, ilan sahibiyle direk olarak gerçekleştirilebilir.
spacer Ücretsiz e-posta bildirimleri
spacer Aradığınızı hemen bulamadınız mı? Gigajob' da her gün yeni ilanlar yayınlanmaktadır. Arama kriterlerinize uygun bir ilan eklendiğinde, bunu e-posta yoluyla size hemen bildirebiliriz. Tüm Gigajob arama sonuçlarının yayınlandığı sayfaların sağ kısmında “E-posta bildirimi oluştur” linkini bulabilirsiniz. Bu linki bir kere tıklamanız yeterlidir. Aramalarınız kaydedilir ve bu sayede size en son güncel iş ilanlarını düzenli olarak iletebiliriz. Bu hizmetimiz ücretsizdir ve sadece bir tıklama ile istediğiniz zaman bildirimi iptal edebilirsiniz.
spacer Şifrem nedir?
spacer Lütfen sayfanın sağ üst köşesinde bulunan “Giriş” (veya "Kayıt ol") 'tuşunu tıklayın ve "Gigajob şifrenizi unuttunuz mu?" linkini takip edin. Daha sonra e-posta adresinizi yazınız ve “Gönder” tuşunu tıklayınız. Lütfen, e-posta adresinizde yazım hatası olmadığından emin olun. Yeni şifrenizi girebilmek için tıklamanız gereken şifre, yenileme linki ile birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
Önemli: Şifre yenileme linki sadece iki saat için geçerlidir.. Eğer bu süreyi geçirirseniz, yeni bir e-postanın gönderilmesi gerekmektedir.
spacer Şifre yenileme isteğime dair e-posta gelmedi. Ne yapabilirim?
spacer Doğru bir şekilde yaptığınızdan emin olmak için, aynı işlemleri tekrar edin: Lütfen sayfanın sağ üst köşesinde bulunan “Giriş” (veya "Kayıt ol") tuşunu tıklayın ve "Gigajob şifrenizi unuttunuz mu?" linkini takip edin. Daha sonra e-posta adresinizi yazınız ve “Gönder” tuşunu tıklayın. E-posta adresinizde yazım hatası olmadığından emin olunuz. E-postanıza şifre yenileme linki gönderilecektir. Gönderilen e-posta spam dosyasında da olabilir. Lütfen dosyayı kontrol edin ve ayarlarınızı buna göre yapın veya yeni bir e-posta adresi girin.
spacer Erişim bilgilerimi (şifre/e-posta adresi) nasıl değiştirebilirim?
spacer You must be logged in to change any data. When you are logged in, you see "My Dashboard" in the top right corner of every Gigajob page. Please click it to get to your settings. There you'll find the option to change your password or email address.
spacer Gigajob kaydımı nasıl silebilirim?
spacer You must be logged in to do that. Click on "MY Dashboard" in the top right corner of any Gigajob page. Please click it to get to your settings. There you'll find the option "Cancel Membership".
Note: You cannot login again after you cancel your Gigajob membership. Your data and ads will be permanently deleted.
spacer ... Sorumun cevabını bulamadım.
spacer Bize mesaj gönderin. Gigajob ekibi size her zaman yardımcı olmaya hazırdır.
spacer ... Bir hata buldum.
spacer Gigajob web sitemizi geliştirmeye özen gösteriyor ve daha da geliştirilmesi üzerinde çalışıyoruz. Tavsiyeleriniz bizim için değerlidir.
spacer ...Bir önerim var.
spacer Uzun bir yapılacaklar listemizin olmasına rağmen, kullanıcılarımızın Gigajob'u daha iyi hale getirmek için bize yardımcı olduğunu ve bu konuya ilişkin tavsiyeleri olduğunu bilmek bizi mutlu eder! Bize önerilerinizi gönderin.